Инцидентът се е случил в София посред бял ден, няма пострадали, уверяват работещите там
Автомобил се вряза в дентален кабинет на партерен етаж посред бял ден в София. Това се е случило на ул. „Горски пътник“, вчера на 25 юни.
По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.
От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.
"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. Затова сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката.
Слънчево













